Konečné uzavření kamenné prodejny je 26. 1. 2024

Konečně jsem našla účinnou, pěstící a organickou vlasovou kosmetiku

Najít takovou kombinaci není vůbec jednoduché.  Já ji hledala dlouho… A nakonec jsem objevila značku Tabitha James Kraan. Těšit se z ní můžete i vy. Nově v obchodě a e-shopu Ze Země.

Od vášně až po vlasovou péči Tabitha James Kraan

nasla-jsem-ji-vlasova-kosmetika

Tuhle vlasovou péči má na svědomí britský manželský pár Dennes a Tabitha James-Kraan. Díky společné vášni pro zdravý životní styl založili v roce 1999 první organický kadeřnický salon ve Velké Británii. Jako organičtí kadeřníci získali rozsáhlé znalosti o struktuře vlasů. Díky studiu zelené chemie i o přírodních surovinách. Přišli na to, že jediný způsob, jak dodávat do svého salonu tu nejlepší péči pro vlasy, je vyrábět si ji sami. Hezký příběh, co říkáte?

 

Jejich vlasová péče má organické složení bez kompromisů. Vlastní certifikát, ale i výhry ze zahraničních soutěží přírodní kosmetiky. Protože to prostě umí. Tabitha navíc věří, že fantastické vlasy jsou založeny na 3 základních principech – olejová rovnováha, správné čištění a udržování vlhkosti.

Kompletní péče o vlasy Ze Země

Ošetřit vlasy ještě před použitím šamponu je možné vlasovým olejem. Je bohatý na živiny a nádherně voní. Na suché vlasy ho můžete používat pro finální úpravu konečků a středních délek. Vlasy se po něm krásně lesknou.

tabitha-olej

 

Mýt své vlasy můžete šampony ve dvou vůních, Golden Citrus nebo Amber Rose. Jsou účinné pro všechny typy vlasů, včetně těch barvených. Neodstraňují z vlasů přírodní oleje, jako se tomu děje u běžných šamponů s detergenty. Pokožka hlavy i vlasy tak zůstávají v rovnováze.

tabitha-sampony

 

Udržovat vlhkost ve vlasech a intenzivně je vyživovat jde hladce s kondicionérem a maskou vonícími jako Amber Rose nebo Golden CitrusAplikují se na střední délky a konečky. Udrží vaše vlasy lesklé a hebké. Jsou také speciální kondicionéry 4v1, které působí na mokré i suché vlasy, na pokožku hlavy či jako stylingový nástroj pro úpravu. Jsou opět ve dvou voňavých variantách, Golden Citrus a Amber Rose. Vybírat je možné i z cestovní verze Golden Citrus a Amber Rose.

tabitha-kondicionery

 

A pozor, existuje ještě taková specialitka. A tou je suchý šampon pro světlé i tmavé vlasy. Z jeho používání můžete udělat třeba každodenní ranní rutinu. Čistí a osvěžuje vlasy. Navíc jim dodává nádhernou vůni a lesk.

tabitha-suchy-sampon

 

Já osobně mám po těchto přípravcích zářící vlasy plné života.

Nesmývejte ze svých vlasů život. Dodávejte jim ho. Vlasům se totiž daří, když jsou vyživovány přírodou… Tak ať se daří i těm vašim!

 

 

Vaše Marcela Ze Země

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz