Pokud se stane, že s objednaným zbožím nejste spokojeni, je vaším právem jej do 14 dnů, bez udání důvodu, vrátit.

Pro vrácení zboží použijte vzorový formulář, Odstoupení od kupní smlouvy, který vám byl společně s Obchodními podmínkami zaslán při potvrzení vaší objednávky e-mailem nebo jej najdete na webových stránkách www.ze-zeme.cz jako přílohu „Vrácení zboží a reklamace“.

Z hygienických důvodů – kontaminace, nelze vrátit zboží, které bylo vyňato z obalu nebo otevřeno, například šampón, kondicionér, líčidla, štětce na líčení, krémy, oleje, hydrolát,…

Odstoupení od kupní smlouvy, fakturu a vrácené zboží zašlete, prosím, na adresu:

Ze Země organic s.r.o.

Marcela Eller Veselá

Kovářská 238/17

Znojmo, 66902

 

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy zde.

 

Zboží zasílejte v původním neporušeném obalu bez známek použití v pevné, uvnitř vystlané krabici, aby nebyl obal poškozen během dopravy zpět.

Zboží, prosím, nezasílejte na dobírku, nebude převzato.

Veškeré náklady spojené s vrácením zboží jsou hrazené zákazníkem.

Částku za zboží vracím co nejdříve, avšak nejpozději do 14 dnů od přijetí zboží, na vámi uvedený bankovní účet.

 

Reklamace

Pokud zboží otevřete, použijete a zjistíte, že má vadu, kontaktujte mě prosím na e-mail info@ze-zeme.cz . Do e-mailu uveďte vadu a číslo objednávky. Po mém přijetí zašlete zboží společně s kopií faktury a průvodním dopisem–  z jakého důvodu výrobek reklamujete, zda požadujete v případě uznání reklamace výměnu zboží nebo vrácení peněz, v případě žádosti o vrácení peněz uveďte číslo účtu, kompletní kontaktní údaje vč. emailu a telefonního čísla.

Zašlete zboží na adresu:

Ze Země organic s.r.o.

Marcela Eller Veselá

Kovářská 238/17

Znojmo 66902

 

Zboží, prosím, nezasílejte na dobírku, nebude převzato.

Jakmile mi bude zboží dodáno, budu vás informovat e-mailem. Zákonná lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dní. Snažím se však reklamaci vyřídit co nejrychleji.

Pokud nebude možné zboží vyměnit, vrátím Vám peníze na Váš bankovní účet včetně poštovného, které jste zaplatili za zaslání balíčku zpět ke mně a to ve výši 69 Kč.

Formulář pro reklamaci zboží zde.