Konečné uzavření kamenné prodejny je 26. 1. 2024

Představila jsem 5 kroků ke krásné pleti s Jane Scrivner

Toužíte po bezchybné zdravé pleti? Je to jednoduché. Stačí správná pleťová kosmetika a každodenní péče. Vaše přání se tak rázem stane realitou. Pravidelná péče je na každém. Účinnou péči pro pleť nabízí britská značka Jane Scrivner, kterou jsem přijela ukázat na Green Beauty Market v Brně.

Nedávno mi přítelkyně řekla: „Tvůj život je plný rychlých změn a rozhodnutí. Ber nebo neber.“ A já si uvědomila, že má pravdu… Bylo tomu tak i s Green Beauty Marketem. Původně jsem jen chtěla dát k otestování vzorky pleťové kosmetiky, kterou jsem nově objevila. Ale bylo mi rovnou nabídnuto místo na největším pop-up storu s přírodní kosmetikou v Evropě. Wow! Protože výzvy neodmítám, souhlasila jsem a čekala na první balík s péčí pro pleť od Jane Scrivner z Anglie. Bylo to všechno na poslední chvíli, tak jsem trochu trnula. Ale… balík dorazil včas. A já mohla tuhle úžasnou pleťovou kosmetiku představit tady v Čechách. Green Beaty Market předčil mé očekávání. Obrovská návštěvnost, usměvaví lidé, které spojovala láska ke kvalitní a pravé přírodní kosmetice. A já jen doufám, že se příští rok na Green Beaty Marketu opět potkáme!

 

nas_pribeh_2

Pleťová péče vytvořená kosmetičkou

Jane Scrivner je kosmetička s mnohaletou praxí po celém světě. Vytvořila svou značku založenou na faktu, že vyrovnaná pleť je krásná pleť. Zaměřuje se na udržení ochranné kožní bariéry a optimálního pH pleti – kyselém plášti pleti. Jsem také kosmetička. Několik let jsem hledala značku, která takto funguje. Přesně tohle totiž pleť potřebuje.

Suchá či matná kůže, pigmentace, akné, prasklinky i hluboké rýhy, předčasné stárnutí a citlivost. To jsou důsledky nesprávné péče o pokožku, která postrádá vlhkost. Přibližně 30 % kožního mazu je přírodní voskový ester, který pomáhá zabíjet nežádoucí bakterie. Vytváří ochrannou kožní bariéru udržující pleť vlhkou. Ester postupně ztrácíme a naše pokožka tak vypadá suše a unaveně. Značka Jane Scrivner bariérovou funkci podporuje a stará se tak o potřebnou hydrataci. I díky tomu je každým rokem několikanásobným vítězem prestižních soutěží.

 

Krok 1 – čištění pleti

Ke krásné pleti správně vykročíte s výživným čistícím balzámem Nourishing Cleanser od Jane Scrivner. Je vhodný pro všechny typy pleti. Odstraníte jím nečistoty a make-up včetně řasenky. I té voděodolné. Základem je organický jojobový olej, který podporuje tvorbu kolagenu a elasticitu pokožky. Součástí je čistící žínka.

NOURISHING CLEANSER 100ml Jar plus Mitt Pack with Drop Shadow

Krok 2 – peeling

Dalším krokem je obnovující peeling. Jane Scrivner nabízí Skinfoliate AHA/BHA. Je kombinací přírodních kyselin pro každodenní odstraňování odumřelých buněk z kůže. Zjemňuje i vyhlazuje pokožku a zužuje póry.

SKINFOLIATE Natural AHA BHA Resurfacing Exfoliator 150ml Bottle Front

Krok 3 – gel

Po peelingu je ideální použít liftingové hyaluronové sérum Bioluronic Buzz od Jane Scrivner. Skvěle hydratuje a tím podporuje bariérovou funkci. Zpevňuje pleť a vyhlazuje ji. Je to taková bezpečná alternativa botoxu.

BIOLURONIC BUZZ Smoothing Hyaluronic Hydrator 50g Bottle with Drop Shadow

Krok 4 – olej

Vyrovnávací výživný olej Skin Elixir od Jane Scrivner je vhodný pro všechny typy pleti. Je to nemastný pleťový olej, který vytváří a udržuje ochrannou bariéru pleti. Má zvlhčující a uklidňující účinky. Působí protizánětlivě. Předchází předčasnému stárnutí, projasňuje pleť a zlepšuje její pružnost.

SKIN ELIXIR Daily Facial Moisturiser 30ml Bottle with Drop Shadow

Krok 5 – krém

Posledním krokem při péči o pleť je použití ochranného krému OO Cream od Jane Scrivner. Na pleti vytváří jemný film, který ji chrání, hydratuje a vyživuje. Vše bez pocitu mastnoty. Pleť pak úplně září.

OO CREAM Open with Lid and Scoop V2

Všech 5 kroků Jane Scrivner najednou

Existuje také kompletní 5 a Day sada produktů a testovací sada. Obsahuje podrobný návod, jak získat co nejlepší výsledky.

JANE SCRIVNER 5 a Day Discovery Bag with Drop Shadow

Jane Scrivner Testovací sada

Skincare 5 a Day Box Set open

Jane Scrivner Sada produktů

 

Ze Země přichází krásná pleť.

Vaše Marcela Ze Země

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz