Zinzino ZinoShine+ doplňěk s vit D3 a hořčíkem

475 Kč 413,04 Kč bez DPH
Skladem

ZinoShine+ je potravinový doplněk s jedinečným složením obsahující vitamín D3 a široké spektrum 4 druhů hořčíku. Patentovaná směs byla vyvinuta tak, aby podporovala imunitní systém1 , snižovala únavu a vyčerpání2 a podpořila funkci svalů3,4, kostí5,6 a zubů7,8

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZinoShine+ značky Zinzino je potravinový doplněk s jedinečným složením obsahující vitamín D3 a široké spektrum 4 druhů hořčíku. Patentovaná směs byla vyvinuta tak, aby podporovala imunitní systém1 , snižovala únavu a vyčerpání2 a podpořila funkci svalů3,4, kostí5,6 a zubů7,8

Potřeba vitamínu D je velmi individuální, závisí na věku, životním stylu, geografické poloze i míře vystavení slunečnímu záření. Tyto tablety byly proto vytvořeny tak, aby vám umožnily přizpůsobit jeho příjem podle vašich individuálních potřeb v průběhu celého roku i celého vašeho života. Nezapomeňte pravidelně sledovat svou hladinu pomocí krevního testu každé čtyři měsíce, abyste si zajistili dostatečný příjem vitamínu D po celý rok. Na základě současného stavu vitamínu D ve vašem těle vám poskytneme personalizované doporučení, jak udržovat nebo zvýšit hladinu bezpečně a efektivně pomocí ZinoShine+.

 

Vitamín D

Vitamín D podporuje důležité funkce v těle, pomáhá regulovat vstřebávání vápníku12 a fosforu13, ale předně přispívá k normální fungování imunitního systému1 . Dále je dostatečný příjem vitamínu D důležitý pro normální růst a vývoj kos5,6 a zubů7,8. Stejně jako většina výživových a zdravotních faktorů, i potřeba vitamínu D je výrazně individuální. Mnoho vlivů působí na naši schopnost získat dostatečné množství vitamínu D pouze ze slunečního záření.  Kromě místa pobytu a délky trávení času venku je třeba vzít v úvahu vaši tělesnou hmotnost. Vitamín D patří mezi vitamíny rozpustné v tucích, a proto čím vyšší tělesnou hmotnost máme, tím více ho potřebujeme vytvářet a přijímat, abychom dosáhli dostatečné hladiny v krvi a udrželi ji. Přibližně 1 miliarda lidí po celém světě trpí nedostatkem vitamínu D. Proto je důležité sledovat hladinu vitamínu D a v případě potřeby ji upravovat kromě slunečního záření pomocí dalších zdrojů. Jako zdroj vitamínu D používáme lišejník. Jedná se o jedinečný malý rostlinný druh sestávající ze symbiotického spojení řasy a houby. Nachází se hojně na horských svazích, kamenech a stromech, a proto je tento přírodní zdroj vitamínu D3 naší uvědomělou volbou v zájmu životní prostředí.

Hořčík

ZinoShine+ obsahuje hydroxid hořečnatý z mořské vody, citrát hořečnatý, malát hořečnatý a bisglycinát hořečnatý. Tyto čtyři zdroje společně poskytují široké spektrum hořčíku, umožňující lepší vstřebávání a využití v našem těle.

Zcela přírodní složení

A + za názvem znamená, že všechny složky produktu jsou získány z přírodních zdrojů. Složení je také veganské a bez lepku.

 

Doporučená denní dávka:

Děti < 11 let: 1 tableta denně.

Dospívající ve věku 12–18 let: 1–3 tablety denně.

Dospělí > 18 let: 1–4 tablety denně.

 

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Skladování: V suchu při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Balení: 60 tablet

 

 

Složení: Směs hořčíku (hydroxid hořečnatý z mořské vody, citrát hořečnatý, malát hořečnatý, bisglycinát hořečnatý), objemové činidlo (beta-cyklodextrin z manioku), protispékavé látky (kyselina stearová, MCT olej z kokosu), vitamín D3 (cholekalciferol).

Nutriční hodnota na: 1 tabletu 4 tablety
Vitamin D3 12.5 μg (250%)*  50 μg (1000%)*
Hořčík 87.5 mg (23%)* 350 mg (93%)*
*DRV (dietární referenční hodnota    

ZINOSHINE+ ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ (EFSA)
1 Vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému.
2 Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
3 Vitamín D přispívá k udržení normální činnosti svalů.
4 Hořčík přispívá k normální činnosti svalů.
5 Vitamín D přispívá k udržení normálního stavu kostí.
6 Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí.
7 Vitamín D přispívá k udržení normálního stavu zubů.
8 Hořčík přispívá k udržení normálního stavu zubů.
9 Vitamín D se podílí na procesu dělení buněk.
10 Hořčík se podílí na procesu dělení buněk.
11 Hořčík přispívá k normální psychické činnosti.
12 Vitamín D přispívá k normální hladině vápníku v krvi.
13 Vitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz