Zinzino Protect+ - beta glukany na posílení imunity

1 457 Kč 1 266,96 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Zcela přírodní veganský doplněk stravy na podporu imunitního systému s vysoce účinnými beta glukany. Dále obsahuje veganský vitamín D3 a vitamín C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek Zinzino Protect+ je určen pro samostatnou péči o vaše zdraví. Je to zcela přírodní doplněk se složkami navrženými pro vaši ochranu a posílení imunity.

Zinzino Protect+ obsahuje jedinečný a účinný veganský vitamin D3,který zajišťuje optimální vlastní a adaptivní imunitu a specializované a standardizované 1,3/1,6 beta-glukany derivované z pekařských kvasinek.

Přípravek Protect+ funguje nejlépe, když se užívá denně, protože klíčové vrozené imunitní buňky jsou obnovovány každý 1 až 2 dny, a aby tyto buňky správně fungovaly, potřebují tzv. „priming“.

Několik klinických hodnocení prokázalo účinnost použitých složek, které jsou všechny přírodní, veganské, bez glutenu a nejsou geneticky modifikované.

 

NAŠE DVA IMUNITNÍ SYSTÉMY

Máme dva imunitní systémy: vrozený imunitní systém a adaptivní imunitní systém.

Ve většině případů je vrozený imunitní systém důležitější při obraně proti infekcím. Sestává ze specializovaných buněk a enzymů, které jsou vždy přítomny a připraveny bojovat s mikroby v místě infekce ihned, jak se tato infekce objeví. Adaptivní imunitní systém si umí zapamatovat specifické patogeny, takže může poskytovat dlouhodobou obranu a ochranu před opakujícími se infekcemi. Vitamin D je zcela zásadní pro veškerou imunitní obranu našeho těla a bez dostatečného příjmu tohoto vitaminu je imunitní systém méně schopný bojovat proti infekci v těle.

 

VITAMIN D

Nejdůležitější z vitaminů D pro naše zdraví je vitamin D3 (cholekalciferol). Vitamin D3 se tvoří v kůži, pokud máme dostatek slunečního světla, ale vyskytuje se také v jídle, například v tučných rybách, krevetách, vejcích a hovězích játrech. V severních oblastech světa svítí slunce méně a kůže neprodukuje dostatečné množství vitaminu D3, proto má mnoho lidí z těchto oblastí nízkou hladinu vitaminu D. Existuje pouze jediný veganský zdroj vitaminu D3, kterým je lišejník. Veganský vitamin D3 v produktu Protect+ pochází z organicky pěstovaného lišejníku. Náš vitamin D3 je certifikovaným veganským vitaminem a není geneticky modifikovaný. Vitamin D2 (ergokalciferol) se komerčně získává z rostlin jako jsou houby a sója. Samotný vitamin D2 nestačí, proto vegetariáni často trpí nedostatkem vitaminu D. Vitamin D3 je nadřazený vitaminu D2 v tom, že zvyšuje a udržuje hladinu vitaminu v těle, takže si zvolte doplněk, který obsahuje vitamin D3.

 

1,3/1,6 BETA-GLUKANY

1,3/1,6 beta-glukany v produktu Protect+ jsou beta-glukany zvláštní a standardizované formy odvozené z patentovaného kmene pekařských kvasinek. 1,3/1,6 Beta-glukany způsobují priming buněk vrozeného imunitního systému a umožňují jejich aktivnější reakci. 1,3/1,6 Beta-glukany se přirozeně vyskytují v potravinách jako jsou pekařské kvasinky, houby shiitake a některé obiloviny, ale ty mají odlišnou strukturu a v klinických hodnoceních byla jejich účinnost pouze poloviční. Kvasinkové 1,3/1,6 beta-glukany jsou odlišné od 1,3/1,4 beta-glukanů ovesných (použitých v produktech Zinobiotic+), které mají v těle velmi odlišnou funkci. Wellmune® 1,3 /1,6 beta-glukany jsou výsledkem mnohaletého výzkumu, přičemž více než 260 miliónů eur se investovalo do preklinických a klinických hodnocení, která probíhala na předních univerzitách a vládních institucích. Značka Wellmune® je chráněna více jak 40 patenty a podložena dokumentací z 13 klinických hodnocení, které dokládají její bezpečnost a účinnost.

 

Návod užívání:

Doporučená denní dávka: Dospělí a děti nad 12 let: 1 tobolka denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy. 

Skladování: V suchu při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Balení:  60 tobolek

 

 

Složení:

Nutriční hodnota na kapsli:  
Směs 1-3, 1-6 beta glukanů z kvasinek (Saccharomyces cerevisiae) 200 mg
Vitamín D3 (400 % RV*) 20 μg
Vitamín C (25 % RV*) 20 mg

* % referenční hodnoty

Objemové činidlo (předželatinovaný kukuřičný škrob), směs 1-3, 1-6 beta glukanů z kvasinek (Sacharomyces cerevisiae), obal kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza), vitamín C z výtažku aceroly (Malpighia glabra), veganský vitamínD3 (cholekalciferol), protispékavá činidla (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (MCT) kokosový olej, koncentrát z rýžových otrub).

 


 

ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ O PŘÍPRAVKU PROTECT+ (EFSA)

1 Vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které jsou přinejmenším zdrojem vitamínu D podle vymezení v tvrzení ZDROJ vitamínu D na seznamu v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

2 Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které jsou přinejmenším zdrojem vitamínu C podle vymezení v tvrzení ZDROJ vitamínu C na seznamu v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

3 Vitamín C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které jsou přinejmenším zdrojem vitamínu C podle vymezení v tvrzení ZDROJ vitamínu C na seznamu v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

4 Vitamín C přispívá k normální psychické činnosti. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které jsou přinejmenším zdrojem vitamínu C podle vymezení v tvrzení ZDROJ vitamínu C a seznamu v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

5 Vitamín D se podílí na procesu dělení buněk. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které jsou přinejmenším zdrojem vitamínu D podle vymezení v tvrzení ZDROJ vitamínu D na seznamu v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

6 Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které jsou přinejmenším zdrojem vitamínu C podle vymezení v tvrzení ZDROJ vitamínu C na seznamu v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz