Zinzino Protect+ - beta glukany na posílení imunity

1 457 Kč 1 266,96 Kč bez DPH
Skladem

Zcela přírodní veganský doplněk stravy na podporu imunitního systému s vysoce účinnými beta glukany. Dále obsahuje veganský vitamín D3 a vitamín C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek Zinzino Protect+ je určen pro samostatnou péči o vaše zdraví. Je to zcela přírodní doplněk se složkami navrženými pro vaši ochranu a posílení imunity.

Zinzino Protect+ obsahuje jedinečný a účinný veganský vitamin D3,který zajišťuje optimální vlastní a adaptivní imunitu a specializované a standardizované 1,3/1,6 beta-glukany derivované z pekařských kvasinek.

Přípravek Protect+ funguje nejlépe, když se užívá denně, protože klíčové vrozené imunitní buňky jsou obnovovány každý 1 až 2 dny, a aby tyto buňky správně fungovaly, potřebují tzv. „priming“.

Několik klinických hodnocení prokázalo účinnost použitých složek, které jsou všechny přírodní, veganské, bez glutenu a nejsou geneticky modifikované.

 

NAŠE DVA IMUNITNÍ SYSTÉMY

Máme dva imunitní systémy: vrozený imunitní systém a adaptivní imunitní systém.

Ve většině případů je vrozený imunitní systém důležitější při obraně proti infekcím. Sestává ze specializovaných buněk a enzymů, které jsou vždy přítomny a připraveny bojovat s mikroby v místě infekce ihned, jak se tato infekce objeví. Adaptivní imunitní systém si umí zapamatovat specifické patogeny, takže může poskytovat dlouhodobou obranu a ochranu před opakujícími se infekcemi. Vitamin D je zcela zásadní pro veškerou imunitní obranu našeho těla a bez dostatečného příjmu tohoto vitaminu je imunitní systém méně schopný bojovat proti infekci v těle.

 

VITAMIN D

Nejdůležitější z vitaminů D pro naše zdraví je vitamin D3 (cholekalciferol). Vitamin D3 se tvoří v kůži, pokud máme dostatek slunečního světla, ale vyskytuje se také v jídle, například v tučných rybách, krevetách, vejcích a hovězích játrech. V severních oblastech světa svítí slunce méně a kůže neprodukuje dostatečné množství vitaminu D3, proto má mnoho lidí z těchto oblastí nízkou hladinu vitaminu D. Existuje pouze jediný veganský zdroj vitaminu D3, kterým je lišejník. Veganský vitamin D3 v produktu Protect+ pochází z organicky pěstovaného lišejníku. Náš vitamin D3 je certifikovaným veganským vitaminem a není geneticky modifikovaný. Vitamin D2 (ergokalciferol) se komerčně získává z rostlin jako jsou houby a sója. Samotný vitamin D2 nestačí, proto vegetariáni často trpí nedostatkem vitaminu D. Vitamin D3 je nadřazený vitaminu D2 v tom, že zvyšuje a udržuje hladinu vitaminu v těle, takže si zvolte doplněk, který obsahuje vitamin D3.

 

1,3/1,6 BETA-GLUKANY

1,3/1,6 beta-glukany v produktu Protect+ jsou beta-glukany zvláštní a standardizované formy odvozené z patentovaného kmene pekařských kvasinek. 1,3/1,6 Beta-glukany způsobují priming buněk vrozeného imunitního systému a umožňují jejich aktivnější reakci. 1,3/1,6 Beta-glukany se přirozeně vyskytují v potravinách jako jsou pekařské kvasinky, houby shiitake a některé obiloviny, ale ty mají odlišnou strukturu a v klinických hodnoceních byla jejich účinnost pouze poloviční. Kvasinkové 1,3/1,6 beta-glukany jsou odlišné od 1,3/1,4 beta-glukanů ovesných (použitých v produktech Zinobiotic+), které mají v těle velmi odlišnou funkci. Wellmune® 1,3 /1,6 beta-glukany jsou výsledkem mnohaletého výzkumu, přičemž více než 260 miliónů eur se investovalo do preklinických a klinických hodnocení, která probíhala na předních univerzitách a vládních institucích. Značka Wellmune® je chráněna více jak 40 patenty a podložena dokumentací z 13 klinických hodnocení, které dokládají její bezpečnost a účinnost.

 

Návod užívání:

Doporučená denní dávka: Dospělí a děti nad 12 let: 1 tobolka denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy. 

Skladování: V suchu při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Balení:  60 tobolek

 

 

Složení:

Nutriční hodnota na kapsli:  
Směs 1-3, 1-6 beta glukanů z kvasinek (Saccharomyces cerevisiae) 200 mg
Vitamín D3 (400 % RV*) 20 μg
Vitamín C (25 % RV*) 20 mg

* % referenční hodnoty

Objemové činidlo (předželatinovaný kukuřičný škrob), směs 1-3, 1-6 beta glukanů z kvasinek (Sacharomyces cerevisiae), obal kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza), vitamín C z výtažku aceroly (Malpighia glabra), veganský vitamínD3 (cholekalciferol), protispékavá činidla (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (MCT) kokosový olej, koncentrát z rýžových otrub).

 


 

ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ O PŘÍPRAVKU PROTECT+ (EFSA)

1 Vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které jsou přinejmenším zdrojem vitamínu D podle vymezení v tvrzení ZDROJ vitamínu D na seznamu v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

2 Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které jsou přinejmenším zdrojem vitamínu C podle vymezení v tvrzení ZDROJ vitamínu C na seznamu v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

3 Vitamín C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které jsou přinejmenším zdrojem vitamínu C podle vymezení v tvrzení ZDROJ vitamínu C na seznamu v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

4 Vitamín C přispívá k normální psychické činnosti. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které jsou přinejmenším zdrojem vitamínu C podle vymezení v tvrzení ZDROJ vitamínu C a seznamu v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

5 Vitamín D se podílí na procesu dělení buněk. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které jsou přinejmenším zdrojem vitamínu D podle vymezení v tvrzení ZDROJ vitamínu D na seznamu v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

6 Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které jsou přinejmenším zdrojem vitamínu C podle vymezení v tvrzení ZDROJ vitamínu C na seznamu v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení