Zinzino BalanceTest - vyšetření omega mastných kyselin v krvi

3 829 Kč 3 164,46 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Varianta

Získejte jedinečné informace o poměru omega-6 a omega-3 mastných kyselin, propustnosti, pružnosti a ochraně vaší buněčné membrány v těle. Prohlédněte si vaše výsledky testu BalanceTest „před a poté“. Jedná se o jednoduchý test suché krevní kapky. Tento anonymní test zajišťuje laboratoř VITAS v Norsku a lze jej provést jednoduše doma. Mějte v rukou důkazy o zlepšování svého zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V dnešním moderním světě jíme jinak než na začátku 20. století, kdy například rychlé občerstvení nebylo na jídelníčku, ale i když si vaříte vlastní jídlo, ingredience již bohužel nemají stejnou kvalitu. Maso obvykle pochází ze zvířat, která jsou krmena uvnitř stodoly krmivem místo toho, aby jedla trávu na otevřených polích a ryby jako losos jsou chovány v uzavřených nádržích a krmeny rybí moučkou místo toho, aby jedly řasy v hlubokých mořích. To má obrovský dopad na nutriční hodnoty v potravě a tím na naše buňky, tkáně i naše tělo.

Zinzino BalanceTest je snadný autotest pro analýzu mastných kyselin v krvi, který je odrazem tuku v potravě, kterou jíte.

BalanceTest Zinzino provedete jednoduše doma. Jde o schválený výrobek pro “in vitro” diagnostiku odebrání krevního vzorku v domácích podmínkách. Jedná se o krevní test prováděný metodou suché krevní kapky (DBS), který poskytuje přesné údaje o hladině mastných kyselin, jež odráží složení tuků v potravě. Proces analýzy vzorku je naprosto anonymní. Vyžaduje pouze několik kapek krve ze špičky prstu a jeho provedení zabere méně než minutu. Odběrovou sadu pak zašlete do nezávislé norské laboratoře VITAS poštou a výsledky najdete cca po 2-3 týdnech na webové stránce zinzinotest.com.

Samotný odběr je velice snadný (viz video). S výsledky se také dozvíte podrobný rozbor v ČJ, co pro vás konkrétně dané hodnoty znamenají. Tento test je vhodné provést před začátkem užívání Zinzino produktů a po 120 dnech si udělat test kontrolní. VITAS Analytical Services je nezávislá laboratoř, která spolupracuje se Světovou zdravotnickou organizací (WHO) a je držitelem certifikátu osvědčených výrobních postupů GMP s 20letou zkušeností v provádění špičkových chromatografických vyšetření s využitím nejmodernějších technologií. Test měří 11 mastných kyselin v krvi a poskytuje informace o rovnováze kyselin Omega-6 a Omega-3.

 

Provedení testu

 

 

 

1. BalanceTest je schváleným IVD produktem pro domácí odběr osobního krevního vzorku.

Nejprve si umyjte ruce mýdlem, důkladně je opláchněte teplou vodou a osušte. Z papírové obálky vyjměte vzorkovou kartu. Obálku uschovejte pro pozdější použití. Ze vzorkové karty odtrhněte část označenou USCHOVEJTE a vyfotografujte identifikační číslo testu. Výsledky SVÉHO testu si budete moci zobrazit POUZE pomocí svého OSOBNÍHO identifikačního čísla. Kartu položte na stůl tak, aby strana se dvěma kruhy byla obrácena vzhůru.

2. Bříško prstu (doporučujeme prostředníček) očistěte alkoholovým tampónem. Stimulujte průtok krve kroužením celé paže nebo třepáním rukou směrem dolů po dobu 20 sekund. Vyjměte lancetu na jedno použití. Odstraňte průhledné bezpečnostní víčko a lanceta je připravena k použití.

3. Lancetu umístěte proti spodní části bříška prstu obráceného směrem k odběrovému archu na stole. Tlačte na horní část lancety ve směru proti prstu, dokud neuslyšíte cvaknutí. Lanceta automaticky provede drobný vpich do prstu.

4. Kruhů na filtračním papíru se nedotýkejte rukama. Jedenkrát jemně stiskněte prst a do každého z kruhů na vzorkové kartě nechte volně odkápnout nejméně 3 kapky krve. Krev by měla zcela vyplnit vnitřní část kruhů.

5. Vzorkovou kartu ponechte nejméně 10 minut ve vodorovné poloze při pokojové teplotě, aby vzorky dobře zaschly.

6. Vzorkovou kartu vložte zpět do papírové obálky. Papírovou obálku pak vložte do metalického sáčku a vše uzavřete. Důležité: Z metalického sáčku neodstraňujte sáček s vysoušedlem.

7. Uzavřený metalický sáček vložte do velké obálky s adresou laboratoře. Poznámka! Před vložením do poštovní schránky obálku MUSÍTE opatřit správným počtem poštovních (známek).

8. Chcete-li zaregistrovat své identifikační číslo testu online, navštivte www.zinzinotest.com. Na této webové stránce si později budete moci prohlédnout také výsledky svých testů. Vaše výsledky budou k dispozici za 10-20 dnů.

Důležité: Schovejte si část karty s označením USCHOVEJTE. Výsledky SVÉHO testu si budete moci na internetu zobrazit POUZE pomocí svého OSOBNÍHO identifikačního čísla.

 

Balení: obsahuje sadu pro odběr kapky suché krve pro jeden odběr.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz