Trime - Multivitamin Daily F20 complex

699 Kč 607,83 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Směs základních a nejvíce deficitních 14 vitamínů a 6 minerálů, navržena s ohledem na nejčastější deficience mikronutrientů ve stravě způsobené moderním způsobem života a nedostatky ve stravě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Většina populace nedosahuje doporučených denních množství mnoha důležitých vitamínů a minerálů. F20 multivitamin od české firmy Trime je komplexní doplněk stravy, který byl navržen tak, aby dodal tělu základní mikroživiny, které tělo každodenně potřebuje na pokrytí svých fyziologických funkcí. Biologicky aktivní koenzymové formy látek mohou být organismem snáze využity přímo na buněčné úrovni. Kombinace základních 20 přírodních nutrientů podpoří Vaše zdraví a pohodu a pomůže vyrovnat se s každodenním stresem.

  • Dobře vstřebatelné, plně aktivní formy látek z kvalitních zdrojů.
  • Netestováno na zvířatech.
  • Bez konzervantů a barviv. 

 

Benefity

  • kosti a klouby
  • srdce a cévy
  • podpora imunitního systému
  • správné dělení buněk

 

Aktivní ingredience

VITAMÍN A (RETINOL) - ve formě provitaminu A, získaný ze speciálního zdroje, houby zvané blakeslea trispora, která přirozeně produkuje vysoké hladiny beta-karotenu, jež naše tělo velmi efektivně přeměňuje na vitamin A. Beta-.karoten podporuje normální funkci imunitního systému, je důležitý pro proces “specializace” buněk (při tomto procesu se buňky svou stavbou přizpůsobují roli, kterou mají v organismu vykonávat). Podporuje také normální funkci očí - je důležitý pro správné rozeznávání barev a vidění za šera.

METYLOVANÝ FOLÁT (5-MTHF) - neboli kyselina listová v biologicky aktivní, svou strukturou identickou formou s přírodní, kterou mohou naše tkáně okamžitě využít. Aby mohlo naše tělo kyselinu listovou dobře využít, musí ji nejprve rozložit na metabolicky aktivní 5-methyltetrahydrofolát, někteří lidí však mají sníženou schopnost tuto kyselinu metabolizovat a kvůli tomu mohou trpět jejím nedostatkem. 5-methyltetrahydrofolát je proto skvělým zdrojem této mikroživiny i pro tyto jedince. Kyselina listová je vysoce důležitá zejména v období těhotenství pro správný vývoj nenarozeného plodu a pro kognitivní funkce u starších lidí.

VITAMÍN B12 - ve formě methylkobalaminu, které naše tělo dokáže rovnou využít, protože klasický vitamín B12 na tuto formu stejně musí nejprve rozložit, aby jej mohlo dál použít. Vitamín B12 napomáhá tělu vytvářet DNA, je důležitý pro normální činnost mozku a celého nervového systému a také se podílí na tvorbě červených krvinek.

VITAMÍN D3 A K2 - účinná kombinace těchto dvou mikroživin v aktivovaných a přirozeně získaných formách. Vitamíny D3 a K2 jsou důležité pro celou řadu fyziologických procesů, jako je normální stav kostí, a kardiovaskulárního systému. Vitamín D3 je ve formě velmi dobře využitelného cholekaciferolu, extrahovaného z mořské řasy. Vitamín K2 je zase v biologicky nejpřístupnější formě - menachinon-7 (MK-7), jež se získává přirozeným fermentačním procesem z geneticky nemodifikovaného kmene Bacillus subtilis natto.

VITAMÍN E - přírodní zdroj vitamínu E (D-alfa-tokoferol), získaný z geneticky nemodifikovaného rostlinného oleje. Tento antioxidační vitamín se podílí na ochraně buněčné membrány a díky svým protizánětlivým vlastnostem je důležitý také pro každodenní ochranu našeho organismu před poškozením škodlivými vlivy.

ZINEK, JÓD, SELEN A DALŠÍ STOPOVÉ PRVKY - zinek, jód a selen patří mezi nejvíce deficitní živiny v lidském těle vůbec. Selen a zinek jsou důležité pro normální funkci imunitního systému a zároveň se také podílejí na normálním stavu pokožky - mají protizánětlivý, regenerační a antioxidační účinek. Jód je důležitý správnou činnost štítné žlázy, energetický metabolismus a funkci nervové soustavy. Dále obsažené stopové prvky, jako je například chrom podporuje normální odpověď organismu na inzulin a díky tomu přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Dále obsažený mangan a měď v kombinaci se zinkem podporují normální strukturu kostí. 

 

Balení: 90 kapslí

 

Nutriční informace

Dávkování: 3 kapsle
Dávek v balení: 30
Množství v dávce: % Denní hodnoty
Vitamín C 300 mg 300%
Vitamín A 900 μg 112%
Vitamín D3 25 μg 500%
Vitamín E 45 mg 375%
Vitamín K2 75 μg 100%
Vitamín B1 3,6mg 327%
Vitamín B2 3,9 mg 278%
Vitamín B3 40 mg 250%
Vitamín B5 18 mg 300%
Vitamín B6 3,3 mg 235%
Pyridoxal-5-fosfát 1,5 mg /
Vitamín B7 150 μg 300%
Vitamín B9 600 μg 300%
Vitamín B12 7,5 μg 300%
Zinek 12 mg 120%
Selen 105 μg 190%
Jód 150 μg 100%
Měď 0,24 μg 24%
Mangan 1,5 mg 75%
Chrom 180 μg 375%

 

Složení: inulin, askorbát vápenatý, D-a-tokoferyl hydrogen sukcinát (Vitapherole®️), niacin, bisglycinát zinečnatý, menaquinon-7, stearan hořečnatý, L-selenomethionin, pantothenát vápenatý, bisglycinát manganatý, b-karoten, thiamin hydrochlorid, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, pyridoxal-5-fosfát monohydrát, metyltetrahydroftalová kyselina (Quatrefolic®️), bisglycinát manganatý, pikolinát chromitý, biotin, jodid draselný metylkobalamin, složení tobolky: hydroxypropylmethylcelulosa, oxid titaničitý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz