REDMOND CLAY - Bentonitový jíl

460 Kč 745 Kč od 460 Kč 380,17 Kč bez DPH 615,70 Kč bez DPH od 380,17 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta
Nejkvalitnější bentonitový jíl z USA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní bentonitový jíl - Aztécká hlína, je díky svým silným přirozeným vlastnostem po staletí využíván přírodními léčiteli po celém světě.

  • Obsahuje vysoký podíl sodíkového bentonitu (horniny) a vápníkového bentonitu, což je v přírodních nalezištích neobvyklá kombinace
  • Šetrně těžen v Utahu nejmodernějšími metodami pro zachování jeho potence
  • Pravidelně analyzován pro kontrolu kvality a čistoty
  • Obsahuje přes 60 minerálních prvků

Použití:

  • pleťová maska
  • detoxikační koupele ( 2 hrnky jílu)
  • obklady na rány a spáleniny
  • vnitřní použití

Vnitřní užívání bentonitového jílu Redmond každým rokem stoupá.l Toto se nelíbí farmaceutickým společnostem, které by raději, abyste i nadále používali jejich přípravky proti průjmu, zácpě, zánětům či obyčejnému pálení žáhy lidé kupovali v lékárnách. Jíl se přitom ve farmacii od nepaměti využívá na filtraci drog/ léčiv. Velmi jednodušše řečeno, díky svým naprosto unikátním adsorpčním vlastnostem je tato látka schopna oddělit špatné částice od těch dobrých a nasát je do sebe jako houba. Z těla se pak dostanou ven normálním vylučovacím způsobem. Dva nejznámější typy tohoto jílu jsou: sodný bentonitový jíl a vápnitý bentonitový jíl. Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma druhy je, že sodný bentonitový jíl je nejlepší užívat pro detoxikační účely, jelikož má silnější negativní náboj, díky němuž může nasávat více toxinů. Na druhou stranu vápnitý bentonitový jíl je lepší užívat, pokud chceme tělu dodat minerální látky jako vápník či křemen. Redmondský jíl pochází z jednoho z nejunikátnějších nalezišť jílu, jaké byly dosud objeveny – je bohatý jak na vápník, tak na sodík. Toto jedinečné složení je jedním z důvodů, proč Redmondský jíl funguje tak dobře a pomáhá tolika různými způsoby – díky obsahu sodíku je účinnější při zevním užití, ale jeho vnitřní užití díky obsahu vápníku taktéž přináší mnoho výhod. Aby byl jíl účinný a jeho konzumace bezpečná, naleziště daného jílu se musí nacházet v neznečištěném prostředí a při jeho těžbě nesmí být použito žádné kovové náčiní. Společnost Redmond splňuje obě tato kritéria. Mimoto lidé nejsou jediným živočišným druhem na Zemi, který konzumuje jíl. Zvířata jej pravidelně konzumují, aby si pročistili střeva když pozřou toxické rostliny, semena nebo ořechy a běžně vyhledávají bahenné zdroje když trpí kožními problémy nebo jsou zraněná.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 11.1.2021
Objednávka rychle vyřízena, produkt odpovídá popisu. Mohu jen doporučit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz