Příběh Ze Země

Jmenuji se Marcela.

Kosmetika mě provází celým životem, ale o tu opravdu přírodní jsem se začala zajímat a přijala ji jako fungující péči až od doby, kdy mé tělo začalo reagovat na konvenční kosmetické produkty formou alergie. Pro kosmetičku docela problém. Alergie na dekorativní kosmetiku, parfémy a následně i další suroviny pěstící péče, mě donutila přehodnotit styl života celé rodiny. Nepříjemným překvapením bylo, když jsem zjistila, že neexistuje obchod, kde by byly všechny produkty na jednom místě. Ekodrogerie a kvalitní přírodní kosmetika, která složením splňuje mé požadavky.

Ahoj. To jsem já :)

A tak vznikl obchod Ze Země. Postupem času jsem opustila práci kosmetičky a začala se věnovat výhradně obchodu. Otevřela si ve Znojmě svoji kamennou prodejnu, také jsem se 3x stěhovala. Obchod rostl a potřeboval více prostoru pro zboží a důstojné reprezentativní místo. Podařilo se. Nyní sídlí v samém srdci historické části Znojma.

Vybírám to nejlepší

Obchod a já společně rosteme.

Nechtěla jsem se vzdávat úžasných hydratačních krémů a sér. Nechtěla jsem být odkázána k používání čistě olejové kosmetiky. Cítila jsem, že mi stále voda chybí. Byla a jsem přesvědčená, že pleť potřebuje hlavě vodu. Takových kvalitních, přírodních značek není na trhu mnoho, ale mně se je podařilo najít. Zejména za hranicemi. Byla jsem nadšená a chtěla jsem všem dokázat, že přírodní péče je také účinná a nemusíme dělat žádné kompromisy. Vše se dá nahradit kvalitní přírodní surovinou. Taková kosmetika je mnohem účinnější, něž ta konvenční.

Kouzlo přírody

A proč jsem vlastně tady?

Mým cílem je, být vám inspirací, ukazovat vám produkty v “pravém světle”. Potrpím si na čistotu, a tak u mě nenajdete zástupy značek, ale najdete u mě právě ty, které jsou čisté a funkční. Jedu na vlně kvality, ne kvantity. Obchod Ze Země by pro vás měl být jistotou, že nešlápnete vedle. Krásu nosíme v sobě, my jsme země.

Vše dobré,
Marcela Eller Veselá

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz