Konečné uzavření kamenné prodejny je 26. 1. 2024

OZN - Vegan lak na nehty - LISA

Značka: OZN
–50 %
ze zeme ozn np lisa
–50 % 230 Kč 190,08 Kč bez DPH
Skladem

Neutrální, antracitově šedý odstín.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychleschnoucí lak na nehty Lisa značky OZN v barvě v moderní antracitově šedé barvě. Při správné aplikaci poskytuje perfektní krytí a vysokou odolnost.

Pro extra péči o vaše nehty i nehtovou kůžičku je navíc obohacený o vitamín A, C, E a provitamin B5. 90 % použitých ingrediencí pochází z udržitelných rostlinných surovin, jako je dřevo, brambory, červená řepa, špalda, cukrová třtina, maniok nebo kukuřice.

Všechny produkty OZN jsou 100% veganské. Laky OZN jsou 22 free, neobsahují formaldehyd, dibutylftalát (DBP), xylen, kafr, silikon, minerální olej, aceton a toluen a další. Obsahují pouze alternativní rozpouštědla a sloučeniny, které jsou biologicky odbouratelné, nepoškozují vaše zdraví ani neznečišťují životní prostředí.

 

Použití: Naneste tenkou první vrstvu laku na zapilované a vyleštěné nehty (ruce předem omyjte pouze mýdlem). Začněte od středu nehtu a poté naneste lak po bocích. Po zhruba 2 minutách naneste druhou vrstvu. Po 5-8 minutách je lak kompletně zaschlý, po 15 minutách odolný proti nárazu. Pro zvýšení odolnosti doporučujeme použít také základní lak a nadlak Elly. Pozor na nehtovou kůžičku - měla by být dokonale upravená, aby nedošlo k 'praskání' laku.

TIP: Udělejte si na lakování dostatečný čas. Na čerstvě nalakovaný nehet nefoukejte. Paradoxně tak prodlužujete schnutí laku tím, že svým dechem přidáváte další vlhkost. Lak rychleji zaschne, pokud máte ruce teplé. Před nanesením laku nepoužívejte dezinfekční prostředky na ruce, protože to může narušit vzhled laku, konkrétně to může způsobit tvorbu tzv. puchýřků. Před nanesením laku nepoužívejte také krémy na ruce nebo jiné kosmetické výrobky.

 

Balení: 12 ml

 

Složení: 

90 % rostlinné složky:

deriváty z udržitelných složek, jako je dřevo, brambory, červená řepa, špalda, cukrová třtina, maniok nebo kukuřice

10 % netoxické syntetické látky:

Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Isopropyl Alcohol, CI 77891, Aliphatic Urethane Acrylate, Diacetone Alcohol, Benzoyl Isopropanol, Alcohol, Acrylates Copolymer, Benzoyl Isopropanol, Acrylates Copolymer, Alcohol, Polyphosphoric acids, esters with 2-oxepanone-polyethylene glycol mono-Me ether-tetrahydro-2H-pyran-2-one reaction product, compds. with 2-(dibutylamino)ethanol, CI 77266, CI 77492.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz