Pro děti- Kapky z černého bezu - Elderberry podpora imunity po celý rok - 60 ml

839 Kč 693,39 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

 Kid-e-kare. Raw extrakt z černého bezu je bohatý na vitamín C a ORAC jednotky. Působí očistně na celé tělo a podpůrně na imunitní systém. Skvělý jako podpora po celý rok.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eldeberry od North American Herb and Spice je za studena lisovaný a 100% raw extrakt z černého bezu. Díky tomu v něm obsažené enzymy a všechny fytochemikálie zůstávají zcela neporušené. Černý bez je bohatý na biologickou energii ve formě slunečních fotonů.

Bezové kapky jsou špičkovým zdrojem účinných antioxidantů, které podporují imunitní a kardiovaskulární systém. Uvnitř kapek najdete nejkvalitnější bio černý bez spolu s čistým extraktem z horsky pěstovaného granátového jablka a ve vodě rozpustným extraktem ze skořice. Tyto koncentrované extrakty poskytují tolik potřebnou výživu a přirozenou sladkou chuť bez přidaného cukru.

Zatímco tepelným zpracováváním bylinných výtažků se fotony rozptylují, u produktů NAHS toto nehrozí právě díky jejich metodě studeného lisování.

Kapky Elderberry jsou extrémně silné, boží chuť černého bezu jde cítit z každé kapky. Je to víc než jen sezónní podpora. Používejte ho pro podporu očisty a optimální funkce vašeho těla po celý rok. Lahvička obsahuje 3850 ORAC jednotek.*

Dávkování

Děti 1 - 3 roky - čtvrt pipety.

Děti od 3 let - půl pipety.

Děti od 16 let a dospělí - celá pipeta jednou nebo několikrát denně dle osobní potřeby: určete si zda je to prevence nebo užívání při nemoci? Dle toho si upravte/ zvyšte svou dávku. Platí i pro mladší děti - dávky si upravte dle potřeby.

Složení

  • Divoký černý bez - má vysoce čisticí a podpůrné vlastnosti pro dýchací, trávicí a imunitní systém. Má taktéž bohatý obsah vitamínu C, flavonoidů a anthokyanů. Podporuje detoxikaci plic, krku, dutin a pokožky. Díky vysokému obsahu vitamínu C podporuje také normální funkci imunity.
  • Purifikovaná voda.
  • Granátové jablka - jsou bohatá na polyfenoly a díky antioxidačním a protizánětlivým vlastnostem těchto mikroživin může toto ovoce v doplňcích stravy nabídnout skvělé benefity pro váš zdravý organismus - protizánětlivé, srdeční oběh, krevní tlak anebo v ájurvédské medicíně se výtažky z granátového jablka, kůry plodů a kůry stromu používaly k léčbě úplavice a průjmu.
Malé studie se zabývaly antibakteriálními účinky granátového jablka na několik bakteriálních kmenů rezistentních vůči lékům.1 V jedné studii provedené s morčaty byla na jejich rány po dobu 12 dnů aplikována mast připravená ze slupek granátového jablka, která výrazně zlepšila hojení ran zvýšením syntézy kolagenu, DNA a bílkovin. Extrakt vykazoval významnou antibakteriální aktivitu proti bakteriím v ráně.
V další studii s 35 potkany kmene Wistar s ústní kandidózou, plísní, která se hromadí ve sliznici úst, byly potkanům podávány tři různé koncentrace extraktu ze slupek granátového jablka a nystatinu. Bez ohledu na koncentraci extraktu ze slupek granátového jablka pozorovali vědci po 15 dnech léčby výrazné zlepšení bez nežádoucích vedlejších účinků.2
  • Cejlonská skořice - podporuje normální kognitivní a trávicí funkci, zejména normální funkci slinivky břišní pro podporu normální diabetické odezvy. Skořice je pro tělo velmi zdravá. Mezi ideální formy patří mletá kůra skořice a superkritický extrakt z celé potraviny. NAHS používá tu nejlepší cejlonskou skořici.

Studie

V jedné placebem kontrolované, dvojitě zaslepené studii, kterou provedla viroložka Madeleine Mumcuoglu, zaznamenalo devět z deseti osob užívajících bez výrazné zlepšení příznaků během dvou dnů po užití bezu, zatímco u skupiny užívající placebo to bylo šest dní.1

V další randomizované, dvojitě zaslepené, placebem kontrolované studii v Norsku (během chřipkové epidemie v letech 1999 - 2000) podávali vědci pacientům (věk 18 - 54 let), kteří uváděli, že mají příznaky podobné chřipce po dobu kratší než 48 hodin, buď placebo sirup, nebo sirup z černého bezu. U těch, kteří dostávali sirup z černého bezu, došlo ke zmírnění příznaků o čtyři dny dříve než u skupiny, která dostávala placebo sirup.2

1. Zakay-Rones, Z., Varsano, N., Zlotnik, M., et al. 1995. Inhibition of several strains of influenza virus in vitro and reduction of symptoms by an elderberry extract (Sambucus Nigra L.) during an outbreak of Influenza B Panama. J Altern Complement Med. 1:361–9.
2. Zakay-Rones Z., et al. 2004. Randomized study of the efficacy and safety of oral elderberry extract in the treatment of Influenza A and B virus infections.” J Int Med Res. 32:132-40.

Co je to ORAC*

Jde o metodu, jejímž úkolem je změřit hodnotu antioxidantů v potravě. Oxygen Radical Absorb Capacity (ORAC) jednotka tedy udává schopnost antioxidantů pohlcovat volné radikály.

 

Až 80-90% světové populace (odhad) nezkonzumuje ani polovinu doporučené dávky antioxidantů potřebných k tomu, aby mohli bojovat s volnými radikály, se kterými přijde naše tělo do kontaktu. Podle výzkumu potřebujeme přibližně 3000-5000 ORAC jednotek denně. Šokující je, že většina lidí zkonzumuje jen 1200 ORAC jednotek denně. Možná i sníme dostatek ovoce a zeleniny, ale nemají vysokou antioxidační hodnotu.

 

Strava bohatá na ORAC jednotky má tedy velký smysl. Abyste nemuseli přemýšlet kolik čeho denně sníst, stačí do vašeho života zařadit denní kozumaci kvalitní čagy, protože tato houba je nejlepším zdrojem ORAC na světě - v naší nabídce máme několik druhů čagy od značek North American Herb & Spice nebo Mushrooms4Life.

 

Obě značky garantují, že jejich čaga pochází přímo ze své rodné Sibiře a ne z Číny nebo odněkud jinud, kde je levnější získat (vždy pátrejte u prodejce o zdroji původu než jakékoliv vitální houby koupíte). Z jiných potravin jsou to např. acai bobule, petržel, šípek, zázvor anebo právě černé ostružiny a bez.

 

Vegan, Bez lepku, Biohacking, Bez přidaného cukru, Bio, Cruelty Free, Doplněk stravy, Vitamíny, Raw, Wild, Bez gmo, Bez pesticidůVýrobce:North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/Země původu:Ilinois, USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz