Jane Scrivner Face Lift Blade- masážní kámen

759 Kč 627,27 Kč bez DPH
Skladem
Jane Scrivner FACE LIFT BLADE podporuje, stimuluje a tonizuje pokožku stejným způsobem jako starověká čínská Qua nebo Gua Sha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jane Scrivner FACE LIFT BLADE podporuje, stimuluje a tonizuje pokožku stejným způsobem jako starověká čínská Qua nebo Gua Sha.

Při pravidelném používání FACE LIFT BLADE po aplikaci jakékoliv péče o pleť, uvidíte rozdíl v pevnosti, struktuře a prozáření.

Tradiční čínská medicína používá Qua Sha nebo Gua Sha Blade ke stimulaci a zvednutí pleti pomocí lehkých, specifických tahů po povrchu kůže. Tato metoda také stimuluje pomalý oběh a uvolňuje napětí v obličejových svalech.

FACE LIFT BLADE je vyroben z KARNEOLU. Karneol je kámen s vysokou energií, dodává stabilitu a má schopnost čistit jiné kameny. Karneol je kámen, který dokáže dobít organismus energií, posiluje, dodává elán, když rozjíždíte nové projekty. Usnadňuje rozhodování a přináší hojnost. Je to kámen, který vás udrží v realitě. Brání vzniku negativních emocí a je mocným ochráncem před závistí, vztekem i zlobou. Svého majitele naplňuje odvahou a důvěrou v sebe sama, odstraňuje pochybnosti a připomíná nám naši výjimečnost. Zvyšuje plodnost a blahodárně působí na ženské pohlavní orgány. Působí blahodárně na oběhový systém, ledviny a fyzickou energii. Dokáže zmírňovat PMS a příznaky menopauzy. Pokud trpíte bolestí, která nechce polevit, může vám pomoci karneol. Umístěte kámen na bolestivé místo nebo jej přidržte nad místem bolesti asi 15 minut a nechce kámen pracovat. Po každém použití kámen pečlivě očistěte. Karneol je vhodný pro všechny, kdo chtějí probudit životní sílu a posílit sebedůvěru. Je vhodný především pro ženy, které mají problémy s reprodukčními orgány. Karneol působí nejvíce pokud je přiložený na těle.

Pokyny k použití: Používejte denně ihned po aplikaci oleje nebo krému.

POZICE: Držte Face Lift Blade na kůži v úhlu 45°. Jemně zatlačte na pokožku.

TAHY: Přejeďte kamenem směrem ven a nahoru. Opakujte každý řádek 3krát pro stimulaci, zpevnění a lifting. Používejte jakoukoli část kamene, která je pohodlná pro oblast obličeje, špičku pro oko, zakřivenou hranu pro tvář, zvlněný konec pro čelo atd. Kameny FACE LIFT jsou vyrobeny z jemného karneolského achátu a mohly by se při pádu rozpadnout nebo zlomit. Po každém použití kámen opláchněte, osušte a uložte do bavlněného sáčku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz