COGNITIVE Living Nutrition- Doplněk stravy pro LEPŠÍ KOGNITIVITU a DUŠEVNÍ ROVNOVÁHU

980 Kč 852,17 Kč bez DPH
Skladem
COGNITIVE BIO je synergická směs fermentací aktivovaných potravin a bylin pro lepší pozornost, paměť, schopnost orientovat se.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO aktivní bylinný doplněk stravy kvašený s houbou HERICIUM. COGNITIVE BIO je synergická směs fermentací aktivovaných potravin a bylin pro lepší pozornost, paměť, schopnost orientovat se. Tento BIO aktivní bylinný doplněk stravy je kvašen s bylinkami jako jsou bazalka posvátná, gotu kola, zelený čaj, kořen kurkumy a zázvoru, které se v tradiční medicíně používají na posílení kognitivních funkcí. Houba Hericium neboli Korálovec ježatý se přidává pro své vlastnosti, které se odjakživa využívaly v čínské medicíně pro lepší koncentraci, meditaci a sebe-reflexi. HERICIUM neboli korálovec ježatý je zvláštní houba, která připomíná lví hřívu a má poměrně různorodé účinky. Je unikátní v tom, jak působí na nervovou soustavu. Žádná jiná rostlina či houba neumí, co Hericium. Prováděné výzkumy odhalily, že hericenony a erinaciny podporují produkci neurálního růstového faktoru v nervové soustavě. Pod vlivem tohoto faktoru dochází k tvorbě nových nervových buněk, regeneruje se nervová tkáň, nervové buňky jsou odolnější proti vlivům, déle přežívají, podporuje též životaschopnost cholinergních neuronů atd. Jednoznačným přínosem je Hericium v případech, kdy dochází k degenerativním procesům v mozku či při poranění - poškození nervů, míchy… Více info na www.cinskyherbar.cz/houby-koralovec-jezaty.html. Ostatní bylinky obsažené v COGNITIVE jsou bazalka posvátná, gotu kola, kurkuma, zelený čaj, zázvor, baobab. Je to kombinace antioxidantů a adaptogenů, které společně pracují na tom, aby kognitivní funkce a nervová soustava fungovaly normálně. Tato synergická směs dodává tělu kompletní žijící ekosystém mikroorganismů a živin = tělo tak získává maximální množství aktivované výživy bez kompromisů. Kvašeno s 35-ti druhy mikro-organismů včetně všech kmenů Lactobacillů a Bifidobakterií. Sušeno mrazem pro zachování veškerých živin. Složení je vyvinuto britským kvalifikovaným výživovým poradcem a znalcem léčivých hub.

Dávkování

Dospělí: 1-3 kapsle denně s jídlem nebo bez jídla. Vše se odvíjí od osobních potřeb každého člověka. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Produkt není vhodný jako náhrada pestré stravy a náhrada vyvážené diety. Jste-li v ošetřování (nemocní), těhotná nebo plánující těhotenství, konzultujte užívání výrobku s lékařem. Bez přídavných látek a konzervantů. Produkt neobsahuje pšenici, lepek, mléčné stopy a sóju. Produkty living nutrition jsou vegan a certifikovány BIO Britskou Soil Association Organic. GB Soil Association a EU Organic logo, pravebio.cz Obsah: 60 kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz