Kdo jsem a co tu pohledávám?

Mladá dívka, procházející se na vysokých podpatcích, s dokonalým make-upem a ve značkovém oblečení, aby dobře prezentovala firmu, ve které pracuje. Je školící kosmetička prosperující kosmetické firmy. Velmi mladá a očarovaná tím vším luxusem okolo.

Ano, tohle jsem opravdu byla.

 

Nástup na mateřskou dovolenou ji odříznul od tohoto světa.  Mohla začít znovu a teď doopravdy, najít sebe sama a říci si, ano, tohle jsem opravdu já.

Látkové pleny, zdravá strava, léčba bylinkami, barefoot obuv a další a další… a také hledání rovnováhy a zdravého úsudku mezi tím vším.

Tak toto jsem já teď.

Moji cestu nasměrovalo zejména mé tělo. Byl to takový impuls a to, alergie na dekorativní kosmetiku- což byl celkem problém, při mé práci a zvyku se líčit. A toto mě začalo nutit přemýšlet, co na sebe nanáším. Ekzém na rukou změnil naši domácnost na ekologickou.

Nastoupila jsem zpět do kosmetického průmyslu, ale už se necítila dobře… a když jsem okusila přírodní oleje, hydroláty, nebylo cesty zpět. Vše bylo krásně voňavé, příjemné a pleť jsem měla krásnou jako nikdy předtím. Kdyby mi tohle někdo řekl o rok dříve, zasmála bych se. Večerní rituály v koupelně nesmírně miluji. Je to pár minut relaxu, ulétnutí mimo realitu, věnování se sobě sama a k tomu mi pomáhá vůně přípravků, které na mě působí naprosto léčebně.

A co tu tedy v tom internetovém světě pohledávám?

Když člověk ví, jak by měla opravdová přírodní kosmetika a drogerie vypadat a pak vidí, co se za ni někdy považuje, často kroutí hlavou. Všechny ty krásné, přírodou sálající obaly v sobě přírodu opravdu často neskrývají. Proto jsem se rozhodla opustit stojaté vody jistoty, školící kosmetičky, a vrhnout se do podnikání. Ukázat, co je opravdová příroda, jak tyto produkty používat, aby nám dělaly radost a službu. Jak nezatěžovat přírodu, protože my jsme příroda. Neničme sami sebe.

Chci dělat to, co umím nejlépe, co mě baví. Spojit své znalosti z oboru kosmetiky se sílou přírody.

 

V mém obchodě se budu snažit být rádkyní, podporou. Vše, co zde najdete, jistojistě je to nejpřírodnější, na co jsem momentálně narazila a oblíbila si.  Pečlivě čtu složení, zkouším na své pleti a v domácnosti. Mohu tedy nabídnout osobní recenzi. Samozřejmě jsme každý jedinečný, a proto budu ráda i za vaše názory a hodnocení.

Ráda bych, abyste se rádi vraceli a věděli, že neuděláte chybu.

 

Těší mě a přeji vše dobré, Marcela

www.ze-zeme.cz